Додав admin On августа - 23 - 2011 Комментариев нет

radiopurga.net

Ця квітка прийшов до нас з Південної Африки. Крім офіційної — це толстянка (crassula), має декілька народних назв — "грошове дерево", "мавпяче африканське хлібне дерево". Це одне із самих скромних і невибагливих рослин. На думку астрологів толстянка притаманні такі ж якості, що й Козерогові — це витривалість, аскетизм і терпіння, тому вона і вважається талісманом цього знака.

Грошовим воно названо не тільки через те, що його листи схожі на монетки, а й завдяки тому що володарі цієї рослини впевнені в здатності дерева регулювати фінансовий потік господаря. При збільшенні доходів дерево має здоровий вигляд, розростається, тим самим показуючи грошову стабільність. А при зменшенні або витраті великої кількості грошей — воно скидає листя і чахне. Люди, що займаються фен-шуем, переконані, що листя мають здатність накопичувати позитивну енергію. Зробити з нього власний талісман дуже просто — потрібно самостійно виростити дерево з вкраденого листочка.

Вирощувати толстянку найкраще в секторі багатств — це південно-східна сторона будинку. Не забувайте допомагати рослині приносити прибуток в будинок: у землю закопайте кілька монет, обв'яжіть гілочку червоною стрічкою, розмовляйте з ним і, звичайно, дякуйте за нових фінансових надходженнях.

У себе на батьківщині толстянка цвіте рожевими або білими квітками. Розквітає в період після злив, які йшли після посухи. Щоб побачити квітуче дерево в домашніх умовах, потрібно на зимовий період помістити рослину в прохолодне місце (не більш 15С) і поливати не частіше 1-2 разів на місяць. Товстянка любить сталість і переносити його з місця на місце не рекомендується. Взимку йому потрібна мінімальна увага та догляд. А ось влітку у цієї рослини все навпаки. Винесіть дерево на балкон і дайте йому насолодитися теплими сонячними променями і свіжим повітрям. Це збільшить ймовірність появи квітів на вашому дереві.

Поливати взимку досить 1 раз місяць, а влітку коли земля вже суха. У літній період толстянка підуть на користь добрива (використовуйте добрива для кактусів), але не більше 2 разів на місяць.

Ось 3 дії, які не можна вчиняти по відношенню до цієї рослини:

1. Не заливайте водою;

2. Не пересаджуйте частіше 1 разу на 3 роки;

3. Не тримайте цілий рік у холоді.